TOK - Telefoniczna Obsługa Konsultacyjna

W ramach zapewnienia wszystkim pracodawcom osób niepełnosprawnych (w szczególności Klientom OBPON.PL oraz Członkom OBPON.ORG) kompleksowej obsługi informacyjnej oddajemy do Waszej dyspozycji TELEFONICZNĄ OBSŁUGĘ KONSULTACYJNĄ (www.tok.obpon.pl), która umożliwia telefoniczne konsultacje z naszymi pracownikami, doradcami i konsultantami.

TOK

Od teraz, oprócz posiadanych dotychczas możliwości przeglądania monitoringu informacji dot. pracodawców osób niepełnosprawnych za pośrednictwem serwisu , jak również zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu Vademecum Wiedzy - korzystacie także z bezpośrednich porad telefonicznych za pomocą nowej usługi "TELEFONICZNA OBSŁUGA KONSULTACYJNA"

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ ODPŁATNIE Z TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KONSULTACYJNEJ?

  • Dostęp do "TOK" może uzyskać również każdy podmiot w formie odpłatnej wg. aktualnego cennika »

Korzystając z usługi TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KONSULTACYJNEJ zyskujecie Państwo możliwość telefonicznej konsultacji z doradcami współpracującymi z naszą Organizacją, specjalistami do spraw zagadnień związanych z funkcjonowaniem zakładów pracy chronionej i pracodawców osób niepełnosprawnych z otwartego rynku pracy.

"TELEFONICZNA OBSŁUGA KONSULTACYJNA" działa w następujących dniach i godzinach tygodnia oraz obsługiwana jest przez następujących konsultantów i doradców współpracujących z naszą Firmą i Organizacją:

  • poniedziałek Edyta Sieradzka godz. 9:00 - 15:00
  • czwartek Dorota Myszkiewicz godz. 12:00 - 15:00
  • piątek Małgorzata Tylewicz-Piwnik godz. 10:00 - 13:00

ZAKRES TEMATYCZNY: Wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem zakładu pracy chronionej oraz pracodawców osób niepełnosprawnych z otwartego rynku pracy (patrz: zakres tematyczny » )

WAŻNE

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących "TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KONSULTACYJNEJ" prosimy telefonować pod numerem naszej infolinii: 0801 00 30 31 lub pisać na adres e-mail: biuro@obpon.org

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE
Administracja usługi - TELEFONICZNA OBSŁUGA KONSULTACYJNA informuje, że zastrzega sobie sprzedaż dostępów do usługi TOK ograniczonej liczbie Klientów. Dokładne godziny obsługi konsultantów oraz numery telefonów widoczne są po zalogowaniu (dostęp przydzielany jest na podstawie zamówienia usługi oraz jej opłacenia). Po połączeniu z konsultantem należy podać konsultantowi imię i nazwisko oraz nazwę firmy. Konsultant ma prawo zweryfikować poprawność przekazanych danych Klienta zanim udzieli odpowiedzi. Numery telefonów TOK będą okresowo zmieniane, o czym użytkownicy będą powiadamiani.
Administracja usługi TELEFONICZNA OBSŁUGA KONSULTACYJNA nie wyraża zgody na przekazywanie numerów telefonów "TOK" osobom trzecim oraz zastrzega sobie możliwość wyłączenia usługi w przypadku naruszenia postanowień regulaminu przez użytkownika. Przed wykupieniem usługi prosimy zapoznać się z regulaminem użytkownika.


« powrót