Vademecum Wiedzy - pytania i odpowiedzi

1510.2020

PYTANIE NR: 24586/2020

Dzień dobry,

1) Czy z PI możemy dofinansować rower elektryczny - osoba ma 05-R - opinia lekarska wskazuje n akonieczność stosowania takiego roweru ze względu na schorzenia. Rower ten jest stosunkowo drogi, chciałabym się upewnić, czy jest to w obecnym czasie bezpieczne, spółka chciałaby sfinansować 90% wartości netto w/w roweru. (wartość netto niespełna 6.000)

2) Mamy pracownicę, znaczna 02-P, 03-L. pani jest w ciężkim, bardzo ciężkim stanie psychicznym, nie jest w stanie samodzielnie zajmować się domem oraz trójką małych dzieci, ma osoby do pomocy, samotna matka, czy możemy takiej osobie dofinansować zakup pralko-suszarki w ramach "zakupu i naprawę sprzętu niezbędnego w rehabilitacji lub ułatwiającego wykonywanie czynności życiowych", by zmniejszyć jej ograniczenia i pomóc w codziennym funkcjonowaniu? Czy mając opinie lekarską wskazująca konieczność posiadania tego sprzętu możemy w taki sposób pomóc tej osobie?

pytanie zadane przez: dane autora d/w administracji, dnia: 15.10.2020

Blokada dostępu!
Dostęp do pełnej wersji tej wiadomości posiadają tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu Serwis Vademecum Wiedzy

ZAREJESTRUJ SIĘ »

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem naszej infolini: (16) 679-16-16 lub pisząc na adres biuro@obpon.pl

« powrót