Kontakt - biuro koordynacji działań i kontaktu

OBPON.ORG

BIURO KOORDYNACJI DZIAŁAŃ I KONTAKTU:

Organizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych OBPON.ORG
adres: ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl

tel./fax: (16) 679-16-16
e-mail: biuro@obpon.org
INFOLINIA: 0801 00 30 31
Numer konta bankowego:
Multibank - 18 1140 2017 0000 4002 1098 3734
NIP:
795-24-89-756
Regon:
180503307

ZARZĄD OBPON.ORG:

Krzysztof Kuncelman - Prezes Zarządu
e-mail: k.kuncelman@obpon.org
Edyta Sieradzka - Wiceprezes
e-mail: e.sieradzka@obpon.org
Małgorzata Tylewicz-Piwnik - Wiceprezes
e-mail: m.tylewicz@obpon.org

ZESPÓŁ OBPON.ORG:

Rafał Kowalczyk - Dyrektor ds. Członkowskich
e-mail: r.kowalczyk@obpon.org
Elżbieta Olewicz - Księgowość

OPIEKUNOWIE CZŁONKÓW OBPON.ORG WEDŁUG REGIONU:

Damian Dratwa
tel. (16) 679-16-16
e-mail: d.dratwa@obpon.pl
województwa: małopolskie, śląskie, mazowieckie, lubelskie, wielkopolskie
Magdalena Ferenc-Kiełtyka
tel. (16) 679-16-16
e-mail: m.ferenc-kieltyka@obpon.pl
regiony: podkarpackie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie
Dawid Dratwa
tel. (16) 679-16-16
e-mail: dawid.dratwa@obpon.pl
regiony: opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

« powrót